hello world; your new PRAGUE INSTITUTE;

Často kladené otázky (FAQ)

Jak zjistím cenu individuální výuky od Vás?

Stačí vyplnit elektronický poptávkový formulář na našich internetových stránkách a zadat parametry jazykového kurzu, který požadujete zajistit. Alternativně můžete informace zaslat na email info@pragueinstitute.cz. Do 24 hodin Vám v pracovní dny zpracujeme podrobnou nabídku.

 

Jak rychle jste schopni výuku pro mě připravit?

Výuku jsme ve většině případů schopni zahájit do jednoho týdne od podpisu smlouvy o zajištění výuky cizích jazyků. Jedná-li se o vysoce odborně zaměřenou výuku, je čas potřebný na přípravu výuky stanoven individuálně s ohledem na specifické požadavky klienta.

 

Je možné na Vaší školu získat nějaké reference od ostatních individuálních klientů?

Ano, pro podrobný přehled referencí prosím navštivte stránku "reference individuálních klientů". V případě zájmu rádi zprostředkujeme kontakt s konkrétními klienty, kteří mohou poskytnout přímou referenci.

 

Kde všude učíte?

Pro naše individuální klienty zajišťujeme výuku v desítkách měst po celé České republice i na Slovensku. Veškerou výuku zajišťujeme prostřednictvím vlastních lektorů a nikdy nenajímáme cizí jazykové školy, abychom měli absolutní kontrolu nad kvalitou poskytované výuky.

 

Je možné zajistit pro mě ukázkovou lekci?

Samozřejmě, ukázkovou lekci zajistíme na požádání a je zpoplatněna pouze 50% ceny.

 

Je možné operativně zrušit/přesunout výuku?

Ano, výuku je možné bez jakéhokoliv storno poplatku zrušit/přesunout do 18:00 předchozího pracovního dne. 

 

Jak je evidována docházka a ostatní údaje související s výukou?

Naše škola disponuje vlastním online informačním systémem i-Porál pro podporu výuky, do kterého mají přístup lektoři, studenti a administrativní pracovníci školy. V systému je možné kdykoliv průběžně sledovat docházku i veškeré další detaily související s jazykovou výukou (vyúčtování, výsledky testů, hodnocení spokojenosti, historii výuky apod.). Studenti mohou dále v systému kdykoliv najít obsah jednotlivých lekcí, domácí úkoly, mohou prostřednictvím zabudouvaného emailungu kontaktovat lektora, mohou omlouvat neúčast na výuce atd.).

 

Výuka probíhá ve Vašich učebnách nebo v mnou zajištěných prostorách?

Výuka může probíhat jak ve Vašich prostorách, tak v našich moderně zařízených učebnách u stanice metra C Kobylisy. Disponujeme vlastní budovou a perfektním zázemím pro lektory i studenty.

 

Zajišťujete i studijní materiály?

Ano, máme uzavřeny smlouvy s většinou distributorů zahraničních jazykových učebnic i s českými vydavateli a rádi Vám dodáme studijní materiály za zajímavé ceny. 

 

Můžete pro mě zajistit jazykové zkoušky/testy s mezinárodní platností? 

Ano. Naše jazyková škola je přípravným centrem k mezinárodně uznávaným zkouškám Cambridge English, TOEFL a TOEIC. Dále spolupracujeme s Goethe Institutem (zkoušky z němčiny) a Instituto Cervantes (zkoušky ze španělštiny.).

 

Jaké jsou možnosti platby?

Výuku můžete hradit jak předem (předplácet), tak zpětně na základě faktury, kterou obdržíte každý měsíc emailem. Platba je možná převodem na bankovní účet nebo hotově v naší recepci. 

 

Naši zákazníci
Vyberte zaměření kurzu
  • Všeobecné jazykové kurzy
  • Konverzační jazykové kurzy
  • Příprava na TOEFL
  • Příprava na zkoušky Cambridge English
  • Kurzy pro ÚJV
  • Kurzy pro SCS Software s.r.o.
Vybrat