hello world; your new PRAGUE INSTITUTE;

Často kladené otázky (FAQ)

Jak zjistíme cenu firemní výuky od Vás?

Stačí vyplnit elektronický poptávkový formulář na našich internetových stránkách a zadat parametry jazykových kurzů, které požadujete pro Vaší firmu zajistit. Alternativně můžete informace zaslat na email info@pragueinstitute.cz. Do 24 hodin Vám v pracovní dny zpracujeme podrobnou nabídku.

 

Jak rychle jste schopni výuku pro naší firmu připravit?

Výuku jsme ve většině případů schopni zahájit do jednoho týdne od podpisu smlouvy o zajištění výuky cizích jazyků. Jedná-li se o vysoce odborně zaměřenou výuku, je čas potřebný na přípravu výuky stanoven individuálně s ohledem na specifické požadavky klienta.

 

Kdo jsou Vaši klienti? Rádi bychom na jazykovou školu PRAGUE INSTITUTE získali nějaké reference.

Mezi naše firemní klienty patří řada malých i velkých společností, pro které zajišťujeme jazykovou výuku a překlady po celé České republice. Rozsah dodávané výuky se pohybuje od jednoho či několika málo kurzů až po desítky kurzů v různých městech pro velké klienty s více pobočkami. Největší objem výuky realizujeme samozřejmě v Praze. Pro podrobný přehled referencí prosím navštivte stránku "reference firemních klientů". V případě zájmu rádi zprostředkujeme kontakt s konkrétními pověřenými zaměstnanci našich klientů, kteří mohou poskytnout přímou referenci.

 

Kde všude učíte?

Pro naše firemní klienty zajišťujeme výuku v desítkách měst po celé České republice i na Slovensku. Veškerou výuku zajišťujeme prostřednictvím vlastních lektorů a nikdy nenajímáme cizí jazykové školy, abychom měli absolutní kontrolu nad kvalitou poskytované výuky.

 

Je možné zajistit pro nás ukázkovou lekci?

Samozřejmě, ukázkovou lekci zajistíme na požádání zdarma.

 

Je možné operativně zrušit/přesunout výuku jednotlivých zaměstnanců/skupin zaměstnanců?

Ano, výuku je možné bez jakéhokoliv storno poplatku zrušit/přesunout do 18:00 předchozího pracovního dne. 

 

Jak je evidována docházka a ostatní údaje související s výukou?

Naše škola disponuje vlastním online informačním systémem i-Porál pro podporu výuky, do kterého mají přístup lektoři, studenti, HR pracovníci klientů a administrativní pracovníci školy. V systému je možné kdykoliv průběžně sledovat docházku i veškeré další detaily související s jazykovou výukou (vyúčtování, testy studentů, hodnocení spokojenosti, historii výuky apod.). Studenti pak mohou v systému kdykoliv najít obsah jednotlivých lekcí, domácí úkoly, mohou prostřednictvím zabudouvaného emailungu kontaktovat lektora, mohou omlouvat neúčast na výuce atd.).

 

Musí výuka probíhat v našich prostorách nebo můžete nabídnout Vaše učebny?

Výuka může probíhat jak ve Vašich firemních prostorách, tak v našich moderně zařízených učebnách u stanice metra C Kobylisy. Disponujeme vlastní budovou a perfektním zázemím pro lektory i studenty.

 

Zajišťujete i studijní materiály?

Ano, máme uzavřeny smlouvy s většinou distributorů zahraničních jazykových učebnic i s českými vydavateli a rádi Vám dodáme studijní materiály pro Vaše zaměstnance za zajímavé ceny. 

 

Můžete pro naše zaměstnance zajistit jazykové zkoušky/testy s mezinárodní platností? 

Ano. Naše jazyková škola je přípravným centrem k mezinárodně uznávaným zkouškám Cambridge English, TOEFL a TOEIC. 

 

 

Naši zákazníci
Vyberte zaměření kurzu
  • Všeobecné jazykové kurzy
  • Konverzační jazykové kurzy
  • Příprava na TOEFL
  • Příprava na zkoušky Cambridge English
  • Kurzy pro ÚJV
  • Kurzy pro SCS Software s.r.o.
Vybrat