hello world; your new PRAGUE INSTITUTE;

Často kladené otázky (FAQ)

Jaká je minimální věková hranice pro přihlášení do skupinového jazykového kurzu pro veřejnost?

Kurzy jsou určeny pro zájemce od 14 let.

 

Kolik je studentů v kurzu?

V každém kurzu jsou minimálně 4 a maximálně 9 studentů. V některých kurzech je maximální počet studentů omezen ještě více. Konkrétní informace tohoto druhu jsou pak uvedeny v detailech každého kurzu.

 

Pořádáte jazykové kurzy pro děti?

Kurzy pro děti nabízíme pouze individuální formou. Za stejnou hodinovou sazbu může však být v kurzu až 6 dětí. Pokud se tedy domluvíte s kamarády Vašich rartolestí a vytvoříte skupinku, můžete si pak náklady na výuku rozdělit mezi rodiče všech dětí. Cena za vyučovací hodinu začíná na 350,- Kč, takže např. u čtyřčlenné skupinky vychází na každého pouze 88,- Kč/vyučovací hodina. Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte na emailové adrese individual@pragueinstitute.cz nebo telefonicky na čísle 286840777.

Sami skupinky neorganizujeme, neboť úroveň jazykových dovedností dětí z různých škol je hodně rozdílná a je pak velmi složité poskládat z podobně starých dětí homogenní skupinky.

 

Mohu v průběhu výuky přestoupit do jiného kurzu?

Samozřejmě, můžete kdykoliv přestoupit do kteréhokoliv jiného kurzu, který má ještě volnou kapacitu.

 

Je možné u Vás koupit učebnice?

Ano, učebnice pro všechny kurzy lze koupit, případně objednat, přímo v recepci jazykové školy před první hodinou.

 

Jak často vypisujete jazykové kurzy pro veřejnost?

Většinou dvakrát ročně. Zimní semestr začíná vždy na přelomu září a října, letní na přelomu února a března. Každý semestr trvá 17 týdnů. Přípravné kurzy k mezinárodně uznávaným zkouškám mohou začínat i v průběhu semestrů a mohou mít různou délku trvání. Přesné termíny výuky jsou uvedeny vždy u každého kurzu.

 

Jak se mohu do kurzu přihlásit?

Kurz si vyberete na našich internetových stránkách a jednoduše vyplníte elektronickou přihlášku, která se Vám otevře po kliknutí na tlačítko "objednat". Pokud si nejste jisti úrovní svých jazykových dovedností, bude Vám v průběhu přihlašování nabídnut on-line rozřazovací test. Po vyplnění přihlášky budete mít možnost uhradit kurz online platební kartou nebo zvolit některý z offline platebních způsobů (převodem na účet, hotově, platebními poukázkami). Zároveň od nás obdržíte potvrzení přihlášky emailem.

 

Jak je vyřešená návaznost kurzů?

Každý jazykový kurz vždy pokračuje v následujícím semestru navazujícím kurzem, který se většinou koná se stejnými časovými dispozicemi i se stejným lektorem.

 

Dostanu po absolvování kurzu nějaké osvědčení?

Každý student, který splní alespoň 70% docházku, dostane od nás na konci kurzu diplom, který uvádí jeho úroveň jazykových dovedností v souladu s Evropským referenčním rámcem pro jazyky. 

 

Jakými poukázkami lze u Vás platit za skupinové kurzy pro veřejnost?

Přijímáme následujcí platební poukázky:

  • SODEXO: Smart Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass, Fokus Pass
  • Edenred: Ticket Compliments Dárkový, Ticket Academica, Ticket Multi
  • Up Česká republika s.r.o.: UNIŠEK, UNIŠEK +, Cadhoc, UNIŠEK + FKSP

 

Naši zákazníci
Vyberte zaměření kurzu
  • Všeobecné jazykové kurzy
  • Konverzační jazykové kurzy
  • Příprava na TOEFL
  • Příprava na zkoušky Cambridge English
  • Kurzy pro ÚJV
  • Kurzy pro SCS Software s.r.o.
Vybrat