hello world; your new PRAGUE INSTITUTE;

Skupinové kurzy - Reference

Jsem celkově spokojen s úrovní výuky. 3 pozitiva: Energická lektorka, která udrží moji pozornost po celou lekci; pestré metody práce; vstřícnost personálu, příjemné klima. Škola je určitě doporučeníhodná. Lektorka Daniela je energická, používá pestré a účinné metody. Zároveň prokazuje trpělivost, nechá studenty mluvit, dá jim čas. Jsem rád, že mohu být jejím studentem.

Jan Radkovský
Učitel na ZŠ
28.02.2019

Škola funguje perfektně, neměnil bych. Vyhovuje mi, že po každé hodině chodí info email o probrané látce a úkolech. Používají se moderní technologie pro výuku, což to celé zpestří. Daniela je asi nejlepší lektorka, kterou jsem kdy měl. Je zábavná, příjemná, je vidět, že ji to prostě baví. Motivuje nás dělat něco pro vlastní zlepšení i mimo hodiny.

Radek Mencl
Technik
21.02.2019

Perfektní atmosféra ve třídě, vřelý a individuální přístup ke každému studentovi a skvělá, zábavná a neotřelá forma výuky. To mě, jako stálému začátečníkovi zvedlo sebevědomí a konverzace v angličtině se rázem stala pohodovou a osvěžující částí dne, nikoliv nemožnou a stresující. Prostředí školy je velice příjemné, zaměstnanci vzdělaní a pohodoví lidé. Nemohla jsem si vybrat lépe, doporučuji pro všechny věkové kategorie.

Magdalena Husáková
studentka VŠ
23.02.2017

Škola je perfektní. Přístup lektorů je individuální. Příjemné prostředí pro učení se cizích jazyků. Výuka je super (probíhá i zábavnou formou) a doporučila bych to všem, kteří si chtějí svoji angličtinu zdokonalit.

Gabriela Čermáková
Učitel VŠ
16.02.2017

Do kurzu jsem se přihlásil na základě kladných referencí, které musím potvrdit. Velmi příjemné prostředí, používané audiovizuální technologie odpovídají současným standardům. Kvalita výuky je podpořena také nízkým počtem studentů. Velmi jsem ocenil informační maily zasílané po každé lekci, s probranou látkou, úkoly a dalšími odkazy. Dopravní dostupnost školy je skvělá z velkého území Prahy. Ceny jsou, s ohledem na kvalitu výuky, vynikající. Prague Institute můžu jednoznačně doporučit.

Václav Odvárka
Architekt
06.02.2017

Přátelské prostředí. Naprosto vycházejí žákům vstříc, když má někdo nějaký problém. Výuka v menším počtu žáků - díky tomu je to pro jednotlivce jednoduché se zařadit a seznámit s ostatními. Atmosféra ve škole naprosto uvolněná. Vybavení školy je dostačující účelům výuky. Lektoři milí, vždy usměvaví a s dobrou náladou. Výuka naprosto pohodová, netlačí se na pilu a případná absence je řešena individuálně. Perfektně sedí typ výuky "ve škole podklady a vysvětlení - samodoučení doma".

Michal Dufek
prodavač JRC Czech a.s.
02.09.2015

Největším pozitivem této školy je především kvalitní výuka. Vybavení školy je moderní, ale zároveň útulné, což připravuje pro studenty příjemné prostředí pro studium. Navštěvovala jsem kurz vedený lektorkou Danielou Kulíkovou a s jejím přístupem a profesionalitou jsem nadmíru spokojená. Do této školy jsem šla na doporučení a s výukou jsem velmi spokojená, tudíž předávám štafetu dál a kdo váhá nad výběrem jazykové školy, dejte na PRAGUE INSTITUTE, jelikož zde se opravdu dočkáte kvalitní výuky.

Kristýna Hollitzerová
studentka VŠ
27.08.2015

Školu navštěvuji opakovaně - s malými přestávkami. Vždy jsem byla spokojená. Prostředí je příjemné. Nemám žádné připomínky, vždy všichni byli usměvaví a ochotní, neměla jsem žádný problém. Školu jsem doporučila mému manželovi do firmy a má dcera zde absolvovala individuální kurz - přípravu na maturitu, kterou s úspěchem zvládla.

Michaela Marková
ekonom ve společnosti Starmans electronics s.r.o.
26.08.2015

Dobrý den, líbí se mi příjemné prostředí školy, jak interiér tak exteriér. Vyhovuje mi i místo, nachází se škola v blízkosti mého domova. Atmosféra na hodinách je vynikající, samozřejmě vše záleží na jednotlivých lidech, žácích. Učitelé i ti, kteří mě neučili jsou milí. Výuka mi vyhovovala. Problémy jsem neřešila. Byla jsem moc spokojena. Lektora jsem měla paní Havránkovou. Moc příjemná a milá lektorka.

Jana Červenková
OSVČ
25.08.2015

Líbí se mi příjemné a přátelské prostředí, mám to v místě bydliště. Lektorka Anna Havránková je moc milá, sympatická, vždy ochotná vše vysvětlit a pomoci. Problémy nebyly žádné a s výukou jsem spokojená. Vřele tuto školu doporučuji.

Gabriela Walterová
Účetní ve společnosti Messer Eutectic Castolin s.r.o.
25.08.2015
Naši zákazníci
Vyberte zaměření kurzu
  • Všeobecné jazykové kurzy
  • Konverzační jazykové kurzy
  • Příprava na TOEFL
  • Příprava na zkoušky Cambridge English
  • Kurzy pro ÚJV
  • Kurzy pro SCS Software s.r.o.
Vybrat